Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 23 липня 2025
20:59

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Дніпрі дві музичні школи отримали грантову підтримку від Українського культурного фонду

В Дніпрі дві музичні школи отримали грантову підтримку від Українського культурного фонду

Вперше в Дніпрі дві музичні школи отримали грантову підтримку від Українського культурного фонду.

Проєкти «Гармонія можливостей» (Музична школа № 19) та «MagicART» (Музична школа № 17 у партнерстві з ІРЦ № 2) — про розвиток дітей з інвалідністю через музику, творчість і терапевтичні методики. Вони поєднують індивідуальні та групові заняття, арттерапію, музичну педагогіку й відкриті творчі заходи.

Наразі у школі № 19 — 6 дітей, а у центрі на базі ІРЦ № 2 — близько 20 дітей.

Чому це важливо?
Мистецтво допомагає дітям з інвалідністю подолати ізоляцію, розвивати мовлення, комунікацію, упевненість у собі. Ці проєкти — про рівні можливості, про гідність, про підтримку.

Дорогі батьки, педагоги та шановна громада!

Будь ласка, долучайте дітей до мистецької освіти — вона відкриває нові можливості, допомагає розкрити потенціал і дає впевненість. Час обирати мистецьку освіту вам та вашій дитині, вся інформація за посиланням!

Бо тільки разом ми творимо інклюзію, чутливу до потреб кожного.








Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Свято-Успенському собору

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті