Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 29 июня 2025
03:07

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Священники Днепра приняли участие в Первом форуме военных капелланов Украины

Священники Днепра приняли участие в Первом форуме военных капелланов Украины

Этот форум собрал самых известных капелланов страны.

Традиции службы священнослужителей в местах боевых действий насчитывают не одно столетие.

И во время полномасштабной войны эти традиции возродились в Украине с особым масштабом.

Городской сайт рассказывал об этом и о самых известных капелланах Днепра.

Многие из них стали участниками Первого форума военных капелланов Украины, который состоялся в Киеве.

Об этом рассказал известный днепровский капеллан Дмитрий Поворотний:

«В Михайлівському Золотоверхому монастирі пройшов Перший форум військових капеланів Православна Церква України, який очолив Предстоятель нашої Церкви, Блаженійший Митрополит Епіфаній.

В цьому поважному заході була достойно представлена і Дніпровська єпархія Православної Церкви України. Священники нашої єпархії, які несуть своє служіння в лавах Сил оборони України, а це Збройні сили України, Національна Гвардія України, Державна спеціальна служба транспорту, - взяли активну участь в проведені цього заходу. А капелани Святослав Скороход та Вадим Мельниченко стали спікерами дискусій та поділилися своїм досвідом з побратимами-капеланами.

"З Богом до Перемоги"- гасло цього форуму, але це не просто словесна конструкція- це дороговказ капеланів, дієва формула нашої Перемоги!».

Фото со страницы Дмитрия Поворотнего.






Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (6)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)

•  «Одна з причин — руйнування Каховського водосховища». Цьогоріч аномально рано зацвіла річка Дніпро. Що каже фахівець (3)

•  Патрульні виявили п'яну жінку на електросамокаті (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
лет Приднепровской ТЭС

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте