Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 21 травня 2025
14:20

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Померла найвідоміша дніпровська вчена, історик, археолог...

Померла найвідоміша дніпровська вчена, історик, археолог...

На 96-му році не стало Ірини Федорівни Ковальової (1930-2025), з якою пов'язаний розвиток археології у нашому місті в останні 70 років.

Видатний український археолог, доктор історичних наук, професор, неперевершений лектор, для багатьох поколінь викладачів та студентів історичного факультету вона стала Людиною-епохою.

В останні роки Ірина Федорівна через війну проживала за кордоном.

Її смерть стала гіркою звісткою для сотень дніпровських істориків, археологів та багатьох її учнів.

Ось як відреагували на цю скорботну новину у відділі археології Дніпропетровського історичного музею імені Яворницького:

«Археологи постійно мають справу зі смертю... З усвідомленням кінечності людського життя...

Разом з тим, історики, як ніхто інший, знають, що людина своїми вчинками, своїм внеском може забезпечити собі вічну пам'ять!

Ірина Федорівна Ковальова, чиє земне життя закінчилось 7 травня, лиша по собі цілу плеяду учнів, котрі продовжують її справу. Її науковий доробок не втратив і, впевнені, не втратить актуальності ще довго!

Ваша наука лишиться з нами! Як і світла пам'ять про Вас!».




Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті