Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 30 червня 2025
18:37

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Національний кешбек за березень «в дорозі»: Мінекономіки все ще обраховує виплати

Національний кешбек за березень «в дорозі»: Мінекономіки все ще обраховує виплати

Мінекономіки повідомило, що виплата Національного кешбеку за березень на фінальній стадії. 3,4 мільйона людей отримають 443 мільйони гривень, це найбільше нарахування кешбеку.

Національний кешбек за березень "в дорозі": Мінекономіки все ще обраховує виплати У Міністерстві економіки заявили, що виплата Національного кешбеку за березень – у процесі обрахунку. Триває завершальний етап обробки даних для платежів у системі, що нараховує Нацкешбек. Про це повідомляє УНН з посиланням на "Дію" у Telegram.

У відомстві повідомили, що це буде найбільше нарахування кешбеку за всю історію програми: 443 мільйони гривень отримають 3,4 мільйона людей.

Тому щоб нарахувати кешбек, система обробляє мільйони транзакцій. Через це в розрахунку виплат за березень знадобиться більше часу, ніж зазвичай.

Мінекономіки з партнерами активно працює, щоб кешбек надійшов якнайшвидше. Щойно стане відома точна дата зарахування коштів, інформація зʼявиться на сайті програми: madeinukraine.gov.ua/national-cashback – наголосили у відомстві.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (10)

•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (9)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (8)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (5)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (4)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (4)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонти у будинках ОСББ/ЖБК за 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті