Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 07 июня 2025
03:35

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Именно в Днепропетровской области ТЦК чаще всего штрафует за нарушение правил учета

Именно в Днепропетровской области ТЦК чаще всего штрафует за нарушение правил учета

В этом году в Украине было открыто больше 17 тысяч дел за нарушение правил военного учета. Больше всего таких дел среди областей открывается в нашей области.

Об этой ситуации Опендатабот сообщает следующее:

«Понад 17 тисяч проваджень за порушення правил військового обліку було відкрито від початку 2025 року. З них лише 16% було закрито.

З початку року провадження відкрили щодо 15 772 людей. На Одещині знайдено рекордсмена за кількістю протермінованих боргів — 7 проваджень на одну людину.

Майже половина справ відкрита на чоловіків від 25 до 35 років. Проте 22 провадження цьогоріч було відкрито й на жінок.

Найбільше справ від початку року відкрили в Києві — 1 992 провадження. Наслідує Дніпропетровщина — 1 946 та Сумщина — 1 722 провадження.

Нагадаємо, що нещодавно президент підписав закон, який передбачає добровільну сплату штраф із 50% знижкою».

Полную версию статьи можно прочитать здесь.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (14)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (9)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (9)

•  Останній дзвоник у Дніпрі: парк Шевченка та острів Монастирський заполонили випускники (6)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (5)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (4)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
евро стоимость одного современного трамвая

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте