Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 28 червня 2025
22:59

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпровсього енергетика посмертно нагороджено орденом «За мужність»

Дніпровсього енергетика    посмертно нагороджено орденом «За мужність»

Ворожий снаряд влучив у кабіну його автокрану під час виконання ремонтних робіт на одному з пошкоджених енергооб’єктів. Чоловік загинув.

Указом Президента України високою державною нагородою відзначено машиніста автокрана з Нікополя Геннадія Мусатова, який працював у складі аварійної бригади ДТЕК Дніпровські електромережі над відновленням світла після обстрілів. На жаль, він загинув у лютому цього року. За особисту мужність та самовідданість Геннадій був посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Геннадій Мусатов понад 20 років свого життя віддав професії енергетика. З початку повномасштабної війни у складі аварійної бригади ДТЕК Дніпровські електромережі працював на одній з найнебезпечніших ділянок Дніпропетровщини у прифронтовій зоні. Щодня, незважаючи на постійні загрози, разом з колегами відновлював електропостачання в постраждалих населених пунктах, повертаючи людям світло й надію. 20 лютого 2025 року 56-річний чоловік загинув на бойовому посту. Ворожий снаряд влучив у кабіну його автокрану під час виконання ремонтних робіт на одному з пошкоджених енергооб’єктів.

За вагомий внесок у забезпечення діяльності енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, особисту мужність і самовідданість, виявлені у ліквідації наслідків аварій на об’єктах енергетичної інфраструктури, Указом Президента України Геннадій Мусатов був посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Держнагороду Президент України Володимир Зеленський передав родині загиблого енергетика.

Вічна пам'ять та шана.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (6)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)

•  «Одна з причин — руйнування Каховського водосховища». Цьогоріч аномально рано зацвіла річка Дніпро. Що каже фахівець (3)

•  Патрульні виявили п'яну жінку на електросамокаті (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
євро вартість одного сучасного трамвая

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті