Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
ср, 05 августа 2026
08:00

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Мария Леонова из Днепра стала вицечемпионкой юниорского чемпионата Европы по тхэквондо ВТФ

Мария Леонова из Днепра стала вицечемпионкой юниорского чемпионата Европы по тхэквондо ВТФ

Соревнования "Open European Youth Olympic Weight Categories Championships 2025 E3" проходили 16 марта в Бухаресте (Румыния).

Спортсменка МДЮСШОР (Днепр) Мария Леонова получила серебряную медаль чемпионата Европы по тхэквондо ВТФ среди олимпийских весовых категорий.

В весовой категории -63 кг среди юниорок Мария победила соперниц из Боснии и Герцеговины, Молдовы и Хорватии. А в финале, к сожалению, уступила спортсменке из Боснии и Герцеговины.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Новий трамвай із кондиціонером, пандусом та відеонаглядом вийшов на маршрут у Дніпрі (10)

•  Нардепи хочуть легалізувати полювання в Україні як розвагу (8)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (3)

•  Доходи українців скоротилися до критичного мінімуму, - дослідження (3)

•  Чи варто обмежити смартфони в школах? У Дніпрі хочуть почути думку батьків (3)

•  У Дніпрі п'яна молодь на авто перевернулася на дах і заблокувала будинок: винуватці відмовляються платити (3)

•  У дніпровському ТРЦ відбулося незвичайне собаче свято (3)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (3)

•  У Дніпрі під час «бусифікації» на ж/м Калинівський-6 лунали постріли: що пишуть соцмережі та що кажуть в поліції (3)

•  Консульства не будуть обслуговувати чоловіків без військово-облікових документів, - постанова Кабміну (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
лет Историческому музею

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте