Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 24 декабря 2024
19:32

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепре создали творческую карту Украины

|«« «« »» »»|

Такая карта стала своеобразным сборником работы представителей культуры разных регионов нашей страны.

Творческая карта Украины – лишь один из элементов поп-ап выставки «Співтворчість», которая открылась в галерее «Артсвит», о чем организаторы рассказали:

«Ми відкрили поп-ап виставку за результатами освітньої програми для підлітків "Співтворчість" і ми дуже вдячні всім, хто завітав на вернісаж. На експозиції представлено роботи, створені учасниками/-цями проєкту на воркшопах, а саме:

Мистецька мапа України — результат проведеного дослідження творчості митців та мисткинь з різних куточків нашої країни, своєрідна збірка їхніх робіт, обраних на власний смак учасниць програми;

Друк на тканині — на занятті з Тетяною Пухнавцевою молодь працювала з друкарським верстатом, а композиції на тканині вибудовували зі власноруч створених друкарських форм. Центральною темою для цього обрали "захист", що втілював образ фортеці: працюючи з формами різних башт, веж, будинків та інших архітектурних елементів, створили композицію, де друковані форми утворюють замкнену структуру і те, що вони “захищають” — щось вразливе, улюблене, ніжне й важливе для кожного з учасників/-ць;

Звуковий ландшафт — це аудіо-робота, створена під час воркшопу зі саунд-дизайну з Марко Медведєвим. Підлітки прислухались до усього, що нас оточує: як може звучати папір, малярний пензлик, вимірювальна рулетка, ключі тощо. Підхоплюючи один до одного, створювали різні текстури та ритми, розмірковуючи над речами, що асоціюються зі спокоєм. Цю синергію, що відбулась між учасницями на воркшопі, Марко допоміг нам зібрати в єдину аудіокомпозицію;

Відеоарт — ця робота має розкрити одну з рис характеру учасників/-ць воркшопу з відеомейкеркою Оленою Місюрою. Створюючи композицію, вони експериментували зі сенсами та загальним сприйняттям окремих відеороликів, досліджували як впливають зміни розташування фрагментів відеоарту на загальне сприйняття та настрій, які емоції викликають інші комбінації кадрів й чи виникли нові інтерпретації змісту. Цією роботою підлітки не лише показали себе, але й шукали точки перетину та взаємодії з іншими, щоб у підсумку створити спільний наратив. Навчилися дивитися на відео як на медіум, який можна трансформувати та піддавати впливу різних контекстів.

Вхід на виставку вільний!

Учасники/-ці: Агата Зінченко, Ангеліна Скаленко, Вероніка Каплун, Вікторія Терещенко, Гліб Клочко, Даша Козловська, Єлизавета Мирошниченко, Маргарита Божко, Маргарита Трандафілова, Поліна Куценко, Поліна Сукачова, Соня Феофанова, Софія Комарова».

Фото – Ольга Василец.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет дворцу культуры «Шинник»

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте