Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 04 июля 2025
18:22

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Днепровский вуз стал участником Международной выставки по энергоэффективности

Днепровский вуз стал участником Международной выставки по энергоэффективности

Украинский государственный университет науки и технологий принял участие в XVI Международной выставке «ECOENERGY EXPO 2024».

Экономия энергии и разработка альтернативных источников энергии являются важнейшей задачей для нашей страны, энергосистема которой в огромной степени разрушена врагом.

Этим вопросам и была посвящена Международная выставка «ECOENERGY EXPO 2024».

Ее участниками стали специалисты и преподаватели Украинского государственного университета науки и технологий, где об основных итогах выставки сообщили следующее:

«Український державний університет науки і технологій взяв участь у XVI Міжнародній виставці «ECOENERGY EXPO 2024», метою якої є максимально широко розкрити величезний потенціал та конкурентні переваги сучасних енергетичних та екологічних технологій на єдиному майданчику професійної спільноти.

Серед учасників: виробники та постачальники, фахівці з обслуговування обладнання, проєктні організації та представники спеціалізованих видань, наукові установи та заклади вищої освіти з України, Литви, Польщі, Німеччини, Китаю, Австрії, Хорватії та інших країн.

В рамках виставки представники Університету взяли участь у XXI Міжнародному Енергетичному Бізнес Форумі «5Е»: Енергетика. Електротехніка. Енергоефективність. Екологія. Енергоресурси.

Під час виставки була надана можливість поділитися своїм досвідом і пропозиціями у сфері: сонячна енергетика; біоенергетика; накопичувачі енергії; технології інтелектуальних енергосистем; екотранспорт; атомна енергетика; екологія в промисловості.

Виставка стала чудовою можливістю для представлення результатів досліджень і розробок наших науковців, пошуку партнерів та потенційних замовників, обміну досвідом, встановлення зв’язків та ділових контактів».

Фото Украинского государственного университета науки и технологий.








Gorod.dp.ua на Facebook.


Алексей  (09.11.24 10:26): Самый энергоэффективный ВУЗ-ДНУ им. Гончара. Там котельную в студгородке запускают в декабре (так было в прошлом году) Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (15)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (9)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (7)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (7)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (6)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (5)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (5)

•  У Дніпрі некероване авто врізалося в трамвай на Кайдацькому мосту (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
лет со дня рождения Владимира Васильевича Самодриги – выдающегося архитектора, чьи здания известны каждому жителю Днепра

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте