Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 13 травня 2025
17:15

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі за жовтень на понад 16% зменшилася кількість порушень правил паркування

У Дніпрі за жовтень на понад 16% зменшилася кількість порушень правил паркування

У Дніпрі за жовтень зафіксовано близько 10 тисяч порушень правил дорожнього руху щодо зупинки, стоянки транспортних засобів та паркування. У порівнянні з вереснем їхня кількість зменшилася майже на 2 тисячі. У жовтні до бюджету міста від сплати стягнень за неправильне паркування надійшло близько 3 млн грн.

«За жовтень до інспекції з питань контролю за паркуванням надійшло 380 звернень від громадян щодо порушення правил паркування та 3 звернення щодо покинутих автівок. Гаряча лінія інспекції: 068-578-04-37, електронна пошта: [email protected]. Закликаємо водіїв дотримуватись правил дорожнього руху, паркування та етики поведінки до інших водіїв на дорозі», — підкреслила під час брифінгу 5 листопада начальниця відділу організаційно-аналітичної роботи, інформаційних технологій та забезпечення діяльності інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради Наталія Довгопола.

За минулий місяць за злісні порушення правил паркування на спеціальні майданчики було евакуйовано 415 транспортних засобів. Порівняно із вереснем менше на 63 одиниці.

«За жовтень наше підприємство опрацювало 49 звернень дніпрян щодо облаштування паркувальних майданчиків, перевірки законності ведення діяльності на майданчиках для паркування, демонтажу незаконно встановлених пристроїв. У ході опрацювання виписано 6 приписів щодо усунення порушень. Це незаконно встановлені технічні пристрої (замки, стовпчики тощо). Демонтовано 2 незаконно встановлені згадані пристрої. Однак більшість обмежувачів руху демонтували порушники власноруч. За зверненнями містян встановлено 310 одиниць антипаркувальних стовпчиків», — зазначив начальник виробничо-технічного відділу КП «Транспортна інфраструктура міста» Дніпровської міськради Андрій Осипов.

Він також додав:

«Відповідно до рішення виконавчого комітету Дніпровської міської ради (від 26.09.2023 р. №4–26/9) комунальному підприємству «Транспортна інфраструктура міста» надано право бути оператором майданчиків для платного паркування транспортних засобів та передано для провадження відповідної діяльності за адресами: вул. Паторжинського, в районі будинків № № 6-Б –10-А та просп. Науки, в районі буд. 105-Б. Сплатити послугу паркування на згаданих локаціях можна через паркомат або у мобільному застосунку «Parking Dnipro». На самих паркувальних автоматах розміщено інформацію про те, що саме КП «Транспортна інфраструктура міста» Дніпровської міської ради є оператором на зазначених майданчиках.

Інспекція з питань контролю за паркуванням запрошує на роботу інспекторів із паркування. Щодо працевлаштування можна звернутися на гарячу лінію інспекції: 068-578-04-37.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Вася  (05.11.24 14:36): Стали меньше ездить из-за блокпостов и патрулей с тцк Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Свято-Успенському собору

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті