Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 09 липня 2025
01:18

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Гарбуз, вирощений на Дніпропетровщині, потрапив до Національного Реєстру рекордів

Гарбуз, вирощений на Дніпропетровщині, потрапив до Національного Реєстру рекордів

Національний Реєстр Рекордів визнав гарбуз, вирощений на Дніпропетровщині — найбільшим гарбузом в Україні. Важить він 137,5 кг!

Цим одним гарбузом, вирощеним у селі Суворовка на Дніпропетровщині, можна нагодувати гарбузовою кашею 412 людей! Про гарбуз-рекордсмен розповіла керівник реєстру Лана Вєтрова.

Четверо чоловіків вантажили гарбуз на автомобіль, щоб доставити із села Суворовка до Києва на реєстрацію рекорду. Обхват та всі інші діагоналі та радіуси цього велетня замірятимуться на Гарбуз-фесті у Києві 19 жовтня 2024 року о 12.00. До речі, там буде створена фотозона з цим унікальним гарбузовим експонатом. Сорт гарбуза - Атлантичний гігант.

Після реєстрації рекорду гарбуз-велетень буде виставлено на аукціон, а кошти перераховані на потреби ЗСУ. До участі в аукціоні запрошують рестораторів, фотомайстрів, фермерів, організаторів хеллоунів та всіх бажаючих. Контакти: 0674445174 (Вайбер).

Вітаємо працелюбного фермера з Дніпропетровщини Ігоря Макуху з таким видатним гарбузовим урожаєм та з рекордом України.

Gorod.dp.ua на Facebook.


noreply  (18.10.24 21:37): "организаторов хэллоунов" - это типа от слова "хэллоу"? :) Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (17)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (8)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (8)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (7)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (5)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (5)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (4)

•  Рибалите? Відійдіть від ЛЕП - це рятує життя (4)

•  У Дніпрі водій порушив ПДР і намагався втекти від патрульних (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
млн евро на нові тролейбуси витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті