Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 06 липня 2025
10:07

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Як зробити воду зі свердловини питною

Як зробити воду зі свердловини питною

Вода, здобута з-під землі, здається чистою. Але вона може містити шкідливі домішки, мікроорганізми та хімічні речовини. Усунути їх можна, застосовуючи фільтри для свердловин, які здатні впоратися із різними видами забруднень. Вивчаючи асортимент пристроїв, враховуйте, від яких домішок потрібно очистити воду.


Механічна фільтрація

Пісок, глина та інший бруд, коли потрапляє у водопровідну систему, ушкоджує трубопровід та клапанні елементи. Сторонні частинки викликають засмічення форсунок вирви, внаслідок чого з'являються малоприємний запах і каламутність води. Впоратися з механічними забрудненнями допоможуть фільтри для води Ecosoft, які представлені у кількох різновидах:

  1. Проточні – колби з сітчастим фільтруючим елементом у формі циліндра. Корпусна частина закручується в оголовок, що монтується прямо у водогін. Подача рідини виконується на зовнішню частину сітки, потім йде до системи.
  2. Картриджні – колби з поліпропіленовими картриджами. При очищенні вода потрапляє у фільтр, внаслідок чого сторонні елементи залишаються на ньому. Чиста рідина йде у водопровідну систему.
  3. Засипні – балони, які заповнені матеріалом, що фільтрує. Подібні пристрої потрібно обслуговувати, застосовуючи зворотний струм води. Для цього використовується «розумний» клапан.

Усунення солей

Таку фільтрацію виконують балони, поєднані з резервуаром, де розташований сольовий розчинник. Усунення солей пом'якшує воду та робить її придатною для постійного вживання. Як розчинник використовується засипка, яка складається з іонообмінної смоли. Вона видаляє іони кальцію та магнію, натомість віддаючи іони натрію, безпечні для здоров'я. Для відновлення відпрацьованої смоли застосовують таблетовану сіль.

Видалення сірководню

Видалити сірководень можна, застосовуючи фільтри лінійки FPC. Вони конструюються у вигляді балонів. Подібні пристрої наповнені матеріалом, який має характеристики каталізатора. Він дозволяє сірководню швидко окислюватися до безпечних сполук, які нічим не пахнуть.

Знезараження води

Для знезараження рідини застосовують УФ-пристрої. Вони випромінюють ультрафіолет, що руйнує ДНК мікробів і унеможливлює розвиток бактерій. Таке оснащення дозволяє вирішити одразу кілька проблем:

  • видалити важкі метали;
  • пом'якшити воду;
  • усунути органіку.

Комплекс заходів покращує відтінок та запах води, робить її безпечною для вживання. Свердловинний фільтр гарантує, що до приватного будинку завжди надходитиме якісна вода. Рідина, що пройшла фільтрацію, ідеально підходить для пиття, приготування їжі, гігієнічних процедур. Головне - правильно вибрати обладнання, враховуючи склад води, що добувається. Для цього можна звернутися до фахівців, які візьмуть проби та виконають аналіз.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (13)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (11)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (10)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (6)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (6)

•  Рибалите? Відійдіть від ЛЕП - це рятує життя (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років будинку Дніпровського цирку

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті