Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 18 июля 2026
18:53

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Театр ДГУ закрыл сезон премьерным спектаклем

|«« «« »» »»|

Вопреки Большой войне, в Театре ДГУ сезон 2023/24 получился очень ярким и запоминающимся.

В этом сезоне легендарный Театр ДГУ порадовал зрителей целым рядом новых программ и спектаклей, о чем рассказывал Городской сайт.

Одной из премьер стала почти библейская история «Куст», которой театр и закрыл сезон, рассказав об этом:

«Це була не просто прем'єрна вистава. Це було ще й ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ. Дуже непоганого сезону.

"КУЩ" - майже біблійна історія про Мойсея, Палаючий Кущ, норовливих євреїв і підступних єгиптян. Вперше у версії Театру ДГУ.

"СН 乇 " - це давньоєврейська назва чагарнику, що росте в пустелі, який і вважається тим самим Палаючим Кущем, з якого Господь звернувся до Мойсея із закликами вивести свій народ з єгипетського рабства.

Автору п'єси Григорію Гельферу біблійна історія про Мойсея і Палаючий Кущ здалася дуже важливою і співзвучною сьогоднішньому дню. Втілювати цю історію на сцені взявся чудовий режисер Володимир Петренко.

… Не одне сторіччя жив єврейський народ в рабстві єгипетському. І багато хто вважав, що вони вже майже один народ. Навіть мови дуже схожі. Але зʼявився перед пастухом Мойсеєм у пустелі Палаючий Кущ. І звернувся з того Куща до Мойсея Господь і наказав виводити свій народ з рабства…

… .Майже три з половиною тисячоліття тому євреї почали свій Вихід...

Їм теж було дуже важко...

У них вийшло!

Автор – Григорій Гельфер

Режисер-постановник – Володимир Петренко

Художник – Марія Пашкурова-Петренко

Актори: Юрій Богуславський, Ілона Соляник-Голубенко, Олександр Сергєєв, Геннадій Колесник, Андрій Євсеєєнко, Олександр Голубенко, Вадим Сильничий, Сергій Кучеренко, Олексій Шейко, а також Алісія Костенко та Микита Бережний.

Події відбуваються у стародавньому Египті десь в 1400 -х роках до нашої ери».

Фото – Театр ДГУ.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Жителі Дніпра просять президента країни заборонити скошувати газони (9)

•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (8)

•  Дніпряни вийшли на мітинг через відставку Михайла Федорова (6)

•  У місті Самар оголосили нагороду в 50 тисяч гривень за інформацію про вандалів, які осквернили меморіал жертвам фашизму (5)

•  Дніпровський бізнесмен Вадим Єрмолаєв вважає, що офіцери ГУР причетні до замаху на його родину - відкритий лист бізнесмена (4)

•  Нардеп з Дніпра оголосив про складання депутатського мандата (3)

•  У Кам'янському жінку двічі оштрафували за домашнє насильство над чоловіком (3)

•  У Дніпрі чоловіка засуджено за сексуальне насильство над 4-річним сином своєї співмешканки (3)

•  У Дніпровсько-Орельському заповіднику зайнялися обліком метеликів (3)

•  115 років тому в Катеринославі заселили перший цілісний житловий квартал (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет назад начали строить "Свечки" на Победе.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте