Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 27 июля 2025
02:33

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Днепровская епархия ПЦУ продолжает обучать военных капелланов

Днепровская епархия ПЦУ продолжает обучать военных капелланов

Духовная поддержка священнослужителей очень важная для наших воинов на передовой.

Городской сайт уже рассказывал о возрождении в Украине и в нашей области традиций военных капелланов. Эти священнослужители выполняют свою трудную миссию в подразделениях ВСУ.

Очередное обучение капелланов тоже проходило в условиях, приближенных к фронту.

Об этом в Днепровской епархии ПЦУ рассказали:

«З благословення Високопреосвященнійшого Симеона, Митрополита Дніпровського та Січеславського, неподалік від лінії фронту на одному з найгарячіших напрямків ведення бойових дій представниками Дніпровської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) було проведено методичні зайняття з військовими капеланами.

Захід пройшов під керівництвом військового капелана ієрея Бориса Кутового та за дійової участі кліриків Дніпровської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) військового капелана протоієрея Івана Руденко та військового капелана, викладача Дніпровської духовної семінарії протоієрея Сергія Ярмули.

На методичних зайняттях було детально розглянуто аспекти роботи військового капелана із військовослужбовцями з числа умовно-достроково звільнених осіб, які доєдналися до лав українського війська та ретельно вивчено теоретичні та практичні аспекти здійснення богослужіння в зоні ведення активних бойових дій на підставі затвердженого Священним Синодом Української Православної Церкви (Православної Церкви України) 7-го березня 2024 року тексту:

«Звершення Божественної літургії за чином свт. Іоана Золотоустого в польових умовах», який може звершуватися для воїнів у місці їхнього перебування, де немає храму, каплиці або іншого подібного облаштованого місця, так само і для мирян, коли є близькою загроза ворожого нападу».

Священнослужителі поділилися з побратимами власним досвідом служіння, відповіли на запитання.

З вірою в Бога та ЗСУ переможемо!».

Фото – Днепровская епархия ПЦУ. 




Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет «Китайской стене» на Победе

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте