Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 30 липня 2025
06:16

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Порушень стало менше: поліцейські та рятувальники про новорічну ніч на Дніпропетровщині

Порушень стало менше: поліцейські та рятувальники про новорічну ніч на Дніпропетровщині

Поза ворожими атаками, новорічна ніч в області минула більш-менш спокійно. Кількість порушень та надзвичайних ситуацій зменшилася.

Про це під час брифінгу розповіли заступник начальника ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області Володимир Богоніс та т.в.о. заступника начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації ДСНС в області Сергій Корінний.

«Новорічна ніч пройшла спокійно, якщо не враховувати обстріли. Підрозділи здійснили 13 виїздів. Один з них – на ДТП, яке сталося близько 12-ї ночі. На жаль, водій загинув», – зазначив Сергій Корінний.


Вогнеборці вгамували 8 займань. Вони були незначні та не пов’язані з порушенням правил безпеки громадянами. Виникла пожежа і внаслідок ворожої атаки на Дніпро. Її оперативно загасили.

«Якщо взяти той самий період минулого року, десь на 25% зменшилася кількість надзвичайних подій», – наголосив він.

За словами Володимира Богоніса, поліція у новорічну ніч працювала у посиленому режимі. До чергування додатково долучили 800 правоохоронців. Суттєвих порушень вони не виявили.


«Люди стали більш сумлінні, дослухалися вказівок. Ми зафіксували лише 50 фактів недотримання комендантської години. Минулого року їх було більш ніж 300», – сказав він.

Втім, поліцейські виїжджали на випадки хуліганства. Були й хибні виклики.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
євро вартість одного сучасного трамвая

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті