Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
ср, 27 ноября 2024
13:09

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Художественном музее Днепра откроют необычную выставку

В Художественном музее Днепра откроют необычную выставку

В отличие от подавляющего большинства выставок, на этой экспозиции будут представлены не картины, а одежда и элементы редкой вышивки греков Приазовья 18-20 веков.

Сегодня, 7 декабря в Днепровском художественном музее в 14.00 состоится открытие персональной выставки Елены Лозько «Борітеся – поборете!».

Подробней о выставке и ее авторе в Художественном музее рассказали:

«7 грудня о 14:00 відбудеться відкриття персональної виставки Олени Михайлівни Лозько під назвою «Борітеся – поборете!».

На виставці будуть представлені авторські твори за мотивами вишивки й одягу греків Приазов’я XVIII–XX ст.

Олена Михайлівна Лозько народилася 1950 року в місті Макіївка в сім’ї педагогів-істориків. Закінчила факультет історії Донецького університету, пізніше здобула освіту в інституті психології, займалася самоосвітою щодо мистецтва, зокрема народного. Олена Михайлівна – членкиня творчого об’єднання «Натхнення» в містечку Велика Новосілка Донецької області.

«Вивчаю побут та мистецтво греків Приазов’я. Брала участь в обласних та регіональних фестивалях, на яких представляла свої роботи з відродження вишивки XVIII–XIX ст.», – розповідає про себе майстриня.

Сучасний етнічний склад населення Донецької області формувався протягом довгого часу. Греки в цій популяції посідають третє місце за чисельністю, вони почали проживати на Донеччині з кінця XVIII століття – після депортації з Криму.

Греки обожнювали оздоблювати все навколо себе вишивкою, сюжети та техніка якої з часом змінювалися, але дуже повільно. Зазвичай використовували такі матеріали: домашнє полотно, вовну, заполоч, шовк та ширки. Мінімалізм і стриманість, видимі у візерунках вишивки, – риси, які цей народ виховував роками.

Адреса музею: вул. Шевченка, 21.

Виставка діє з 10:00 до 17:30 (каса до 17:00),

вихідні – понеділок, вівторок.

Тел. 744-60-36, 744-26-80».

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет дворцу культуры «Шинник»

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте