сб, 27 апреля 2024
20:04

БК «Прометей» сыграл драматичный матч в Еврокубке

Баскетболисты из Слобожанского под Днепром продолжают выступать на европейской арене, как на американских горках.

Перемоги в Єврокунубку у «Прометея» чередуються з поразками – причому других цього сезону набагато більше.

Програвши в Іспанії "Ховентуту" 76:79, слобожанці відкотилися на 8 місце з 10 у групі.

Про гру та турнірну ситуацію в БК «Прометей» розповіли:

«Прометей» провів свій заключний матч першого кола групового етапу Єврокубка. На виїзді, у іспанській Бадалоні, «титани» поступилися місцевому «Ховентуту» із рахунком 76:79.

Українська команда вже традиційно для себе розпочала матч доволі швидко та жваво і зуміла впевнено закріпитися в статусі лідера. Першу чверть «червоно-білі» виграли з рахунком 26:15, а другу 10-хвилинку хоч і програли, але всього у три очки та пішли на велику перерву за комфортної переваги «+8» (41:33).

А от другу половину більш яскраво розпочав «Ховентут». Ривок 14:5 за перші чотири хвилини третьої чверті допомогли іспанцям не лише відіграти відставання, а й вийти вперед. Головним фактором став вихід Пау Рібаса, який відвантажив у кошик «Прометея» чотири триочкових з чотирьох спроб та закріпив лідерство своєї команди.

Заключна 10-хвилинка була доволі рівною та завершувалася справжнім клатчем – команди почергово виходили вперед, але не відпускали свого суперника надто далеко. Однак безпосередньо у кінцівці матчу сильнішими виявилися саме господарі майданчика.

Для «Прометея» ця поразка стала п'ятою в нинішньому сезоні Єврокубка. Перше коло регулярного чемпіонату українська команда завершила із результатом 4-5.

За підсумками 9 туру BKT EuroCup "Прометей" посів 8 місце у групі А

У другий ігровий день 9 туру BKT EuroCup у групі А, окрім протистояння "Ховентуд" - "Прометей", відбулися ще два поєдинки. Французький "Париж Баскетбол" на виїзді з рахунком 93:77 здолав словенську "Цедевіту-Олімпію", а ізраїльський "Хапоель Тель-Авів" на номінально домашньому паркеті в сербському Белграді - турецький "Бешикташ" (81:75).

За підсумками 9 туру турнірну таблицю з 8 перемогами, як і раніше, очолює "Париж Баскетбол". На одну перемогу менше має "Лондон Лайонз", на дві - "Хапоель Тель-Авів" та "Бешикташ". При цьому ізраїльський клуб, як і "Вільнюс Вулвз", зіграв лише 8 матчів.

Відразу 4 клуби - "Вільнюс Вулвз", "Рейєр Венеція", "Ховентуд Бадалона" та наш "Прометей" мають 4 перемоги. За додатковими показниками "титани" посідають наразi 8 місце. 9 та 10 місця у "Гамбурга" та "Цедевіти-Олімпії" з балансом 1-8 і 0-9 відповідно.

Вже цієї суботи, 2 грудня, на «Прометей» чекає домашній матч Латвійсько-Естонської ліги проти «Тарту». А от у Єврокубку наступна зустріч «титанів» знову буде виїзною – 5 грудня, у вівторок, команда Ронена Гінзбурга зіграє матч проти «Гамбурга» в Німеччині».