Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 27 июня 2025
08:53

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Жителей улицы Орловской избавили от смертельной опасности

Жителей улицы Орловской избавили от смертельной опасности

Возле дома №37 по этой улице еле стояли старые бетонные колонны, которые в любой миг могли обрушиться на голову жильцов или прохожих.

Этот район застраивался в конце 1940 – 1950-х годах. Дворы «сталинок» разделяли оградами с различными декоративными элементами и колоннами, как и в этом случае. Но за прошедшие 70 лет многие конструкции стали аварийными.

Вот и жильцы дома по Орловской, 37 давно жаловались на опасные колонны рядом с их домом.

И вот эту угрозу ликвидировали, о чем сообщили в Инспекции по вопросам благоустройства Днепра: 

«Скарга на аварійний стан двох кам’яних колон, що розташовані по вул. Орловській, 37, опрацьована і має гарний результат!

Комунальним підприємством «Управління контролю за благоустроєм міста» Дніпровської міської ради колони прибрано, залишки огорожі також ліквідовано! 

Зараз загрози для мешканців ніякої немає!». 

Gorod.dp.ua на Facebook.


Ніна  (29.11.23 13:02): Чому вулицю досі не перейменували? Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
мда  (29.11.23 11:57): от кляті комуняки і тут нас рали людям. Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  Мандрівник із Дніпра побував у всіх країнах світу! (5)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (4)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  У Дніпрі на Великій Діївській зіткнулись ВАЗ та мотоцикліст: водій двоколісного в лікарні (відео моменту) (3)

•  Середня зарплата в Україні зросла: Дніпро у п'ятірці лідерів (3)

•  «Одна з причин — руйнування Каховського водосховища». Цьогоріч аномально рано зацвіла річка Дніпро. Що каже фахівець (3)

•  В Україні змінилися ціни на землю: скільки зараз коштує гектар (3)

•  На сцені ДніпроОпери стався яскравий вибух (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
лет со дня рождения Льва Писаржевского

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте