Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 25 июня 2026
16:59

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Где в Днепре установили первую новогоднюю елку

Где в Днепре установили первую новогоднюю елку

Если не считать торговые центры (где еще пару недель развернули новогодние экспозиции), то первая елка украсила исторический музей.

На своей странице в соцсети мэр Днепра Борис Филатов недавно пообещал, что в этом году в городе будет большая новогодняя елка. Где и когда она откроется, станет известно позже.

А пока к празднику готовятся в крупных торговых центрах и учреждениях культуры. 

И , похоже, всех опередили в Днепропетровском историческом музее имени Яворницкого. Как сообщают на странице  музея, в холле уже установили и украсили главный символ будущих праздников. И полным ходом готовят новую выставку – «Новогодние традиции наших предков».

О дате открытия выставки сообщат позже.

Фото – исторический музей.








Gorod.dp.ua на Facebook.


Горожанин  (21.11.23 08:57): Краще цією б і обмежилися, ніж освоювати гроші. А зекономлені гроші пішли б на ЗСУ. Слабо запустити голосовалку як в тому році? Ответить | С цитатой
321  (20.11.23 14:08): Новорічної ялинки не буває! Ялинку ставлять та прикрашають до Різдва! За новоюліанським календарем Різдво будемо святкувати 25 грудня. До Нового року ялинку можна прибрати, хоча, якщо комусь подобається, то можна її тримати і до Хрещення по старому стилю, тобто до 29 січня. А найбільші шанувальники ялинку можуть тримати і до 1 травня (це в тому випадку, якщо вона штучна), або й милуватися красунею цілорічно. Чого її до збирати, то розбирати...?!! Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (19)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (15)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (9)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (8)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі вулицю Зразкову залило іржавою водою: що сталось (5)

•  «Муніципальна варта» Дніпра запрошує до команди нових співробітників (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
36
км. общая протяженность колесоотбойного бруса в Днепре

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте