Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 10 серпня 2026
22:59

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

«Я дуже вражений і думаю, що нам дійсно треба співпрацювати з вами»: посол Італії Дзадзо відвідав одну з найбільших лікарень Дніпра

|«« «« »» »»|

27 жовтня посол Італії П’єр Франческо Дзадзо разом із мером Дніпра Борисом Філатовим відвідали одну з найбільших лікарень міста, де, зокрема, працює потужне відділення реабілітації військових.

«Я дуже вражений і думаю, що нам дійсно треба співпрацювати з вами. Ми з нетерпінням чекаємо можливості надати нашу допомогу у медичній галузі. Для мене було дуже важливо приїхати сюди, бо я розумію, що більшість поранених солдатів привозять сюди — до Дніпра», — підкреслив пан посол.

Представники дипломатичної місії Італії також оглянули хірургічне, кардіологічне та ще низку відділень лікарні.

«Вдячний італійським колегам, що вони приїхали саме до муніципальної лікарні. Бо основне навантаження по поранених зараз йде саме на міські лікарні. Італійці дуже хочуть нам допомагати. Конкретні форми ми обговорюватимемо далі. Є попередні домовленості, щоб італійські муніципальні лікарні (дуже потужні) співпрацювали з нашими лікарнями», — зазначив Філатов.

Мер Дніпра також додав, що нині отримав від посольства Італії запрошення на візит до Мілана — аби провести перемовини щодо встановлення з цим великим містом побратимських відносин.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Понад 100 гривень за куб: у Дніпрі хочуть збільшити тариф на воду на 2027 рік на третину (32)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (17)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (9)

•  Литва допоможе відновити Органну залу Дніпра? (7)

•  На проспекті Поля п'яний чоловік пошкодив автомобіль, розбив скло на ньому та чіплявся до оточуючих (6)

•  Дніпровський адвокат прокоментував ганебну сутичку поліціянтів з одноногим ветераном війни (5)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (4)

•  Сміття накопичувалося понад 30 років: у Дніпрі дигери разом із місцевими влаштували толоку на Черепашиному озері (4)

•  У Дніпрі п'яна молодь на авто перевернулася на дах і заблокувала будинок: винуватці відмовляються платити (4)

•  В музеї «Менори» зберігся унікальний експонат, який нагадує про оборону нашого міста у 1941 році (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
140
років ринку «Озерка».

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті