Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 11 марта 2025
20:33

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепровском яхт-клубе «Сич» провели патриотический фестиваль

|«« «« »» »»|

Благотворительный фестиваль «Сичеславская Покрова-2023» был посвящен сразу нескольким праздникам.

По традиции, фестиваль посвятили праздникам Покрова Богородицы, Дню защитников и защитниц Украины, Дню Украинского казачества, а также Дню создания УПА.

Этот фестиваль был учрежден еще до начала Большой войны. В прошлом и нынешнем году он носит благотворительный характер. Во время фестиваля собирают средства для помощи нашим защитникам.

Подробней о фестивале организаторы рассказали:

«Є в нашому клубі гарна традиція. Ми намагаємося сприяти відродженню нашої історії українства і нації, самоі історичної пам‘яті, розбудові нашоі країни та сприянню перемоги над агресором.

Тому в Січі і проводяться різноманітні національні та благодійні заходи.

Черговий Благодійний , національно - патріотичний фестиваль Січеславська Покрова - 2023 провели за традицією саме у клубі СІЧ 14 жовтня цього року і присвятили минулим святам: святу Покрови, Дню Українського Козацтва , Захісників та Захісниць, а також Дню створенню УПА.

В ЦЕЙ ДЕНЬ НА ТЕРІТОРІІ ПРОВЕЛИ ЗАХОДИ ДЛЯ ДІТЕЙ, ЗАХОДИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА МАЛИХ.

ВІЙСЬКОВІ ПРИГОСТИЛИ ГОСТЕЙ КАШЕЮ З КОСТРУ.

ВІДВІДУВАЧИ ПОБАЧИЛИ ВИСТУП СОЛІСТКИ ВОКАЛЬНОЇ СТУДІЇ ОКТАВА КСЕНІЇ ГРАУР.

ТАКОЖ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК ТА ЗБІР НА АВТІВКУ ДЛЯ ТАНКІСТІВ 25 БРИГАДИ ТА ЗБІР НА ТЕПЛОВІЗОР ДЛЯ 108 БРИГАДИ.

Разом переможемо!».

Фото – яхт-клуб «Сич».

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Поліцейські Дніпра затримали 40-річну жінку за підозрою у крадіжці з торгівельного центру міста (24)

•  У Дніпрі на Набережній Перемоги мотоцикліст врізався у Mitsubishi та перекрутився у повітрі (17)

•  Подарунок від Лейпцига: на маршрути Дніпра вийшли ще 5 сучасних трамвайних вагонів (15)

•  Перший низькопідлоговий трамвай Tatra з’явиться у Дніпрі не раніше грудня 2025 року (11)

•  У Дніпрі підбили попередні підсумки опалювального сезону та назвали дати його завершення (11)

•  На місці резонансної аварії у Дніпрі встановлять світлофор (10)

•  Історія Дніпра: 50 років тому почали будувати готель «Парус» (9)

•  У Дніпрі відбулося затримання водія, який був у стані наркотичного сп’яніння, та який також порушив правила військового обліку (8)

•  У Дніпрі планують створити величезну водоохоронну зону (7)

•  Дозволи на зброю тепер доступні в «Дії»: що змінилось для українців (6)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
406
домов ОСМД и ЖСК обновлены в Днепре в 2023 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте