Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 29 апреля 2025
14:59

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

«Ноосфера» провела увлекательный марафон по робототехнике

«Ноосфера» провела увлекательный марафон по робототехнике

Сотни детей из Днепра и других городов Украины приняли участие в VEX Marathon, который проходил с июня по сентябрь.

В ходе этого марафона по робототехнике были проведены десятки занятий. На них школьники учились азам робототехники на основе популярных американских конструкторов.

Об этом в «Ноосфере»  рассказали:

«З червня по вересень 2023 року проходив перший етап VEX Marathon.

Мета заходу - надати можливість закладам і освітянам різних регіонів попрацювати з конструктором VEX і порівняти його з іншими доступними роботехнічними платформами. 

За ці місяці Американські конструктори VEX GO та VEX 123 добряче поподорожували містами України. Дніпро, Полтава, Київ, Одеса, Львів уже долучилися до світової спільноти VEX Robotics!

У цих містах учасники заходу і партнери ГО «Асоціація Ноосфера» освоїли нову платформу і провели майстеркласи для вихованців своїх закладів. Захоплені обличчя дітей можна побачити на фото нижче.

Після завершення першого етапу марафону відбувся фінальний вебінар, де викладачі закладів-учасників поділилися враженнями від роботи з конструкторами VEX GO та VEX 123. 

Відео буде корисним для всіх, хто цікавиться освітньою робототехнікою і новими можливостями та підходами до навчання у цій дисципліні. Запрошуємо до перегляду!

Посилання на вебінар: https://youtu.be/jGKV3rbeK2Q».

Сейчас «Ноосфера» рассматривает перспективы проведения второго этапа такого марафона.

Фото – Ноосфера. 








Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (38)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (32)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (16)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (13)

•  У Дніпрі провели космічні наукову конференцію та конкурс (9)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (7)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (7)

•  У двори жителів Дніпра все частіше заходять їжачки (6)

•  Від Людмили до Лючиї – дніпрянам нагадали історію популярного ресторану (6)

•  У Дніпрі планують створити Парк мініатюр (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
евро стоимость одного современного трамвая

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте