Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 21 апреля 2025
16:59

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Раковины погибших моллюсков открыли тайну заповедного водоема

Раковины погибших моллюсков открыли тайну заповедного водоема

В Днепровско-Орельском природном заповеднике продолжают исследовать водоемы, расположенные на его территории.

О начале этих исследований Городской сайт уже сообщал.

Специалисты заповедника составили карту глубин водоемов, которые расположены на территории заповедника. А это – не только река Орель (по берегам которой расположена заповедная территория), но и много небольших озер и болот.

Секрет одного озера помогли раскрыть раковины погибших моллюсков, обнаруженные в нем. Об этом в Днепровско-Орельском заповеднике рассказали:

«Чергові цікавинки!

Науковий співробітник Вадим Стефанський провів рекогносцирувальне дослідження невеличкої ділянки дна частково пересохлої стариці поблизу головного офісу ДОПЗ.

В мулі зібрано 16 раковин гастропод.

З них 14 належить виду Planorbis Planorbis, a 2 - Lymnaea palustris.

Склад та структура встановленої асоціації молюсків вказують на застійні умови зазначеній водойми».

Исследования водоемов продолжаются...




Gorod.dp.ua на Facebook.


дуже багато  (13.09.23 18:22): во работа у людей Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на прохання містян перенесуть одну з зупинок найпопулярнішого трамвайного маршруту №1 (19)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (16)

•  Україна перейде на номінальну напругу відповідно до євростандарту (13)

•  Дніпро отримав 100 каналізаційних люків від Уряду Японії у рамках програми екстреного відновлення (9)

•  Дніпровський силач-рекордсмен дав інтерв'ю для Книги рекордів Гіннеса (6)

•  У Дніпрі продається Мадонна з айфоном (6)

•  У Дніпрі викривач суддівської корупції не лише втратив адвокатське свідоцтво, а й сам став підозрюваним (5)

•  На Днепропетровщине браконьєр чотирма сітками виловив біля 50 кг риби (4)

•  Рекордний курс: євро подорожчав. Чи зміняться ціни на продукти та послуги – розказав експерт з Дніпра Володимир Косюга (4)

•  Ловив сітками з гумового човна. На Дніпропетровщині порушник правил рибальства завдав збитків на 150 тис. грн (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. стоимость проезда в электротранспорте и метрополитене с января 2025 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте