Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 27 июня 2025
18:17

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

На Днепропетровщине запускали воздушных змеев

|«« «« »» »»|

Состоялся областной этап Всеукраинских соревнований по запуску воздушных змеев среди учащейся молодежи.

По традиции, эти соревнования провел Днепропетровский областной центр научно-технического творчества.

Напомним, что мастера по изготовлению воздушных змеев Днепропетровщины много лет считаются одними из лучших в Украине.

К сожалению, Большая война (а до нее – пандемия) нарушили привычный график соревнований. Нынешний турнир стал первым после долгого перерыва. Из соображений безопасности, проводить его пришлось дистанционно.

Вот что об итогах соревнований рассказали в Днепропетровском областном центре научно-технического творчества:

«Комунальним закладом позашкільної освіти «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради» проведено обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з повітряних зміїв (ІV ранг) памʼяті Олега Сільченка серед вихованців закладів освіти області.

Захід проводився у заочній формі, враховуючи рекомендації щодо діяльності закладів освіти в умовах правового режиму воєнного стану в Україні.

У Змаганнях взяли участь команди із міст Кривий Ріг та Новомосковськ.

Програма змагань передбачала стендову оцінку у класах моделей: К, К1, К2, К4.

Організаційний комітет і суддівська колегія забезпечили чітке та об'єктивне оцінювання.

За результатами проведення Змагань відбувся відбір моделей для подальшої участі у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з повітряних зміїв (ІV ранг) (заочно).

Результати Змагань за посиланням.

Вітаємо переможців, призерів та учасників змагань, бажаємо всім нових можливостей та нових спортивних досягнень!».

Фото - Днепропетровский областной центр научно-технического творчества.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (14)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  Мандрівник із Дніпра побував у всіх країнах світу! (4)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (4)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  Середня зарплата в Україні зросла: Дніпро у п'ятірці лідерів (3)

•  У Дніпрі на Великій Діївській зіткнулись ВАЗ та мотоцикліст: водій двоколісного в лікарні (відео моменту) (3)

•  «Одна з причин — руйнування Каховського водосховища». Цьогоріч аномально рано зацвіла річка Дніпро. Що каже фахівець (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
лет со дня рождения Владимира Васильевича Самодриги – выдающегося архитектора, чьи здания известны каждому жителю Днепра

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте