Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 07 квітня 2025
04:16

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі та області через паводок залишається помаранчевий рівень небезпеки

У Дніпрі та області через паводок залишається помаранчевий рівень небезпеки

Рівень води у Дніпрі, Самарі та інших річках області знижується, але ситуація залишається складною.

Свою оцінку наслідків повені дав начальник Дніпропетровського обласного центру з гідрометеорології Василь Грінчак:

«Внаслідок пропуску весняного водопілля через водосховища Дніпровського каскаду спостерігалось підняття рівня води до небезпечних значень.

Так на Дніпровському водосховищі, за даними озерного гідрологічного поста Сухачівка, максимальний рівень сягнув позначки 942 см над "0" поста, що на 1.2м вище доповеневого і на 62см вище небезпечного рівня.

На озерному гідропосту в Дніпрі (річковий порт) рівень води перевищував небезпечний на 29см.

Відбулося затоплення заплавних територій, прируслових частин прирічкових населених пунктів та понижених ділянок місцевості.

Слід відмітити, що за багаторічний період спостережень найвищий рівень води по гідропосту Сухачівка було зафіксовано в 1985 році: на відмітці 969см, що на 27 см вище цьогорічного.

Разом з колегами із Запорізького обласного центру з гідрометеорології провели обстеження затоплень та обтоплень території, прилеглої до гідропоста Сухачівка. Було оглянуто прибережні території та садиби, опитано свідків подій.

Додам, що наразі спостерігається спад рівня води, хоча зберігається, згідно попередження Українського гідрометцентру до 28 квітня, помаранчевий рівень небезпеки».





Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Дніпро переходить на єдину систему безготівкової оплати проїзду в громадському транспорті (15)

•  У ЖК «Бартоломео» відкрили картинну галерею, яка допоможе відродити розважальний комплекс, що згорів (13)

•  Шаг замість копійки: НБУ назвав ймовірний тираж (10)

•  Шведи допомагають Дніпру впоратися з гілками та пнями (8)

•  У Дніпрі водій вдарив свого напарника пилкою для нігтів (6)

•  У Дніпрі завершили опалювальний сезон: борг городян 1,6 млрд грн (6)

•  Дніпровська міська рада виграла суд щодо повернення у комунальну власність територіальної громади підземного пішохідного переходу по вул. Любарського (6)

•  «МОН - «собака на сіні»: саме не робить і іншим не дає», - мер Дніпра про відновлення Палацу студентів (6)

•  Жителів Дніпра атакують кліщі: Як уберегтися від кровососів? (6)

•  У Дніпрі встановлять пам'ятник загиблим спортсменам (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварійних дитячих та тренажерних майданчиків планують відремонтувати у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті