Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 29 червня 2025
05:52

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині під час пожежі у квартирі вогнеборці врятували чоловіка

На Дніпропетровщині під час пожежі у квартирі вогнеборці врятували чоловіка

21-го березня о 15:33 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про займання квартири у багатоповерховому житловому будинку, розташованому на вулиці Гайдамацька Заводського району міста Кам’янське.

За викликом направлено рятувальників міста у складі трьох чергових відділень.

По прибуттю до місця події вогнеборці за зовнішніми ознаками встановили, що з вікна квартири на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку йде дим. У складі ланки газодимозахисної служби надзвичайники потрапили всередину двокімнатної квартири та приступили до гасіння займання.

Під час ліквідації пожежі надзвичайники врятували чоловіка, якого власноруч винесли на свіже повітря та передали працівникам екстреної медичної допомоги.

Чоловіка, 1955 року народження, з попереднім діагнозом «отруєння продуктами горіння» госпіталізовано до лікарні міста.

Вогнем пошкоджено домашнє майно на площі 2 кв. м.

Займання локалізовано о 15:52 та ліквідовано о 16:00.

До гасіння пожежі залучено 14 чоловік особового складу та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.



Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (6)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)

•  «Одна з причин — руйнування Каховського водосховища». Цьогоріч аномально рано зацвіла річка Дніпро. Що каже фахівець (3)

•  Патрульні виявили п'яну жінку на електросамокаті (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті