Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 28 июня 2025
18:28

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

ДрамиКом приглашает на Вечер украинской поэзии

ДрамиКом приглашает на Вечер украинской поэзии

Сегодня, 9 марта, в честь 209-й годовщины со дня рождения Тараса Шевченко, в Днепровском театре драмы и комедии проведут Вечер украинской поэзии.

На этом вечере будет звучать поэзия не только бессмертного Кобзаря, но и современных украинских авторов.

А еще герои вечера вместе с его зрителями будут изучать малоизвестные страницы жизни и творчества Тараса Григорьевича.

Об этом мероприятии в ДрамиКоме подробней рассказали:

«Шановні друзі!

9 березня, о 18:00 запрошуємо вас на ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ - акторські читання до Дня народження Т.Г.Шевченко.

В день народження найвідомішого українського поета Тараса Шевченка, ми разом згадаємо найцікавіші, можливо не відомі сторони життя та творчості Кобзаря, а також спробуємо дослідити, як він вплинув на поезію сьогодення.

У програмі вечора крім Кобзаря, пролунають вірші сучасних українських поетів, наших з вами земляків.

Після події ви зможете поспілкуватися з акторами, а також отримати автографи.

Не пропустіть цей незабутній захід з участю актриси Вікторії Чепурної, акторів Олександра Плахтія і Олександра Хвостюка та головного режисера театру Антона Меженіна.

До зустрічі!».

Фото – ДрамиКом




Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (6)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)

•  В Україні змінилися ціни на землю: скільки зараз коштує гектар (3)

•  У Дніпрі на Великій Діївській зіткнулись ВАЗ та мотоцикліст: водій двоколісного в лікарні (відео моменту) (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварийных детских и тренажерных площадок планируется отремонтировать в 2024 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте