Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 липня 2025
08:04

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині поліцейські затримали 22-річного чоловіка за серію крадіжок у односельців

На Дніпропетровщині поліцейські затримали 22-річного чоловіка за серію крадіжок у односельців

Чоловік обґрунтовано підозрюється у трьох фактах крадіжок з територій приватних домоволодінь громадян.

Під час слідчих дій правоохоронці встановили, що 9 листопада близько 3:00 чоловік проник на територію приватного домоволодіння 49-річного чоловіка, де з салону припаркованого автомобіля викрав гроші та одяг.

Пізніше, 11 листопада, підозрюваний перебував в гостях у знайомого, де дочекався слушного моменту і коли господар пішов відпочивати - викрав з будинку велосипед та мобільний телефон.

15 листопада близько 18:30 чоловік проник на територію приватного домоволодіння 35-річної жінки, де з приміщення гаражу викрав велосипед.

Всі викрадені речі чоловік продав, а гроші витратив на особисті потреби.

За погодженням з Жовтоводською окружною прокуратурою фігуранту повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.



Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварійних дитячих та тренажерних майданчиків планують відремонтувати у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті