Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 07 июня 2026
09:12

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

На Днепропетровщине 50% потребителям вернули электричество

На Днепропетровщине  50% потребителям вернули электричество

На Днепропетровщине продолжают работать все службы после вчерашнего обесточивания области.

На утро 24 ноября в части громад Днепропетровщины уже удалось возобновить электроснабжение. До 50% потребителей области с электричеством. Энергетики работали всю ночь и постепенно возвращают свет в дома людей.

Вечером 23 ноября запитали Аульский водовод, который снабжает водой почти 1,5 млн жителей.

653 шахтера, оказавшихся под землей во время вчерашнего обесточивания шахт в Кривом Роге, уже подняты на поверхность. Последних шахтеров вывели на поверхность в 4:55 утра. Также поднять удалось более 2000 работников шахт в Павлоградском районе.

Ситуация в энергетике остается сложной. Поэтому повсюду будут продолжаться отключения, чтобы максимально снизить нагрузку на сеть.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (11)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (11)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (7)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (4)

•  У Дніпрі на Новому мості Nissan врізався у Volkswagen після того, як його протаранив Renault: відео моменту (3)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  У Дніпрі на проспекті Яворницького група підлітків жорстоко побила жінку: розшукують свідків (3)

•  Ботсад Дніпра постраждав від юних вандалів (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет назад начали строить "Свечки" на Победе.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте