Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 квітня 2025
12:19

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Два хлопці з Кривого Рогу наживалися за рахунок жінок з дітьми, які намагалися виїхати за кордон

Два хлопці з Кривого Рогу наживалися за рахунок жінок з дітьми, які намагалися виїхати за кордон

Шахраї брали передплату, а потім - зникали.

Двоє 18-річних жителів Кривого Рогу вирішили «заробити», пропонуючи в Інтернеті перевезення громадян. Вони розміщували оголошення про організацію поїздок до західних регіонів України або за кордон, однак послуг перевезення не здійснювали.

З пасажирів зловмисники брали передплату у розмірі 1000 гривень і надалі блокували телефони та не виходили на зв’язок. Серед потерпілих - жінки з дітьми, котрі намагалися врятуватися від війни.

Оплату фігуранти отримували на банківську картку спільника, який виконував функцію дропа (знімав та здійснював переказ коштів, здобутих шахрайським шляхом) та отримував відсоток від кожної проведеної транзакції.

Правоохоронці вилучили у зловмисників мобільні телефони та банківську картку.

Слідчий відділ Криворізького управління поліції відкрив кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті