Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 липня 2025
13:39

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Днепре откроют ЗАГС на льду

В Днепре откроют ЗАГС на льду

Влюбленные смогут проверить свои чувства и зарегистрировать отношения в импровизированном ЗАГСе на ледовом катке парка Зеленый Гай.

Накануне Дня святого Валентина многие готовят для влюбленных необычные сюрпризы.

Не остался в стороне и парк Зеленый Гай. Здесь 13-го февраля в 15 часов откроется свой ЗАГС. Каждая пара, которая зарегистрирует в нем отношения и успешно справится с конкурсными заданиями, получит приз!

Вот что об этом сообщили в Департаменте парков и рекреации Днепровского горсовета:

«День Святого Валентина в парку Зелений Гай!

Переддень свята запрошуємо всіх закоханих скріпити свої почуття в імпровізованому РАГСі парку.

Кожна пара, яка зареєструє шлюб в парку, пройде всі випробування та конкурси підготовлені Амуром — має всі шанси виграти квиток на двох на сеанс катання на ковзанах».

Разумеется, регистрация в ЗАГСе на льду не будет иметь юридической силы. Но наверняка даст новый импульс отношения влюбленных!
Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті