Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 14 червня 2025
17:20

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Днепре продолжат модернизацию Кайдакской фильтровальной станции

В Днепре продолжат модернизацию Кайдакской фильтровальной станции

Кайдакская насосная станция начала свою работу еще в начале прошлого века.

В 1961 году были построены фильтры. Станция долгое время не обновлялась. Так было до прошлого года. О том, когда ждать окончания модернизации, в ходе отчета об итогах работы в 2021 году, рассказал заместитель городского головы Днепра Михаил Лысенко.

По словам заммэра, ремонт одного из фильтров начали еще в прошлом году.

«Станция была запущена в 1961 году и с того времени там не проводилось никаких работ. Максимум – меняли песок. Мы полностью отремонтируем фильтры. Это колоссальный объем работы, зато жители правого берега после завершения ремонта смогут получать качественную питьевую воду. Опять же, это не спасает от состояния самих сетей. Работа в этом направлении также продолжится», — отметил заместитель городского головы Днепра Михаил Лысенко.
Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Чи потрібно ввести шахи у шкільну програму: думки мешканців Дніпра (опитування) (9)

•  У Дніпрі активізувалися шахраї, які видають себе за контролерів ДТЕК (7)

•  Через аварійний стан: на Старому мосту капітально відремонтують трамвайні колії (6)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (5)

•  У Дніпрі патрульні штрафують водіїв-порушників, які паркують свої автомобілі на місцях для людей із інвалідністю. (5)

•  У Дніпрі пройшли чергові рейди проти стихійної торгівлі: виявлено порушників (5)

•  Калинову перетворюють на пустелю? Чому там масово видаляють тополі (3)

•  у Дніпрі триває оновлення трамвайних рейок для запуску низькопідлогових трамваїв (3)

•  Водіям Дніпра нагадали правила проїзду перехресть із круговим рухом (3)

•  Парк імені Володі Дубініна стає місцем системного вандалізму (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті