Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 17 липня 2025
21:05

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Січеславській Набережній у Дніпрі закінчили ремонт підпірної стіни

На Січеславській Набережній у Дніпрі закінчили ремонт підпірної стіни

У Дніпрі відремонтовано вісім підпірних стін. Через аварійність вони потребували проведення ремонтних робіт.

На це з міського бюджету виділили близько 30 млн грн. Наймасштабніший об’єкт – підпірна стіна на вул. Січеславська Набережна.

Ремонтні роботи тут розпочались у вересні, після Дня міста. Довжина відремонтованої ділянки 273 м. Зокрема, зроблено чавунну огорожу, облицювання гранітною плиткою й укладено нове покриття. Тепер тут цілком безпечно.

Також вже закінчено ремонт підпірних стін на вул. Шевченка (біля ліцею інформаційних технологій), 6-й Стрілецькій дивізії, ж/м Сокіл, розі вул. Святослава Хороброго і Короленка, узвозі Крутогірному, вул. Полєтаєва, Запорізькому шосе, 60.

У планах наступного року продовжувати ремонт підпірних стін, зокрема йдеться і про стометрову ділянку на Січеславській Набережній (від «Поплавка» до «Парусу»).






Gorod.dp.ua на Facebook.


Sopelman  (29.12.21 08:42): А главное - это трезуб влепили на чугунные ограждения с ним они дольше продержатся! Відповісти | З цитатою
Хм  (28.12.21 19:39): Главное слово в статье - "вполне..." Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (12)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (10)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (7)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (6)

•  5 районів Дніпра - без води: Комунальники роблять все можливе, щоб оперативно ліквідувати аварію (6)

•  В Україні легалізували множинне громадянство (6)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (5)

•  Судитимуть двох чоловіків, які підпалили автомобіль військовослужбовця в Самарі (5)

•  Льодова арена у Дніпрі поновила роботу після ворожого обстрілу (5)

•  На житловому масиві Парус встановили колесовідбійний брус, який унеможливить лобові зіткнення (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті