Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 29 июля 2025
03:17

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепропетровском художественном музее откроют выставку живописи карантинных времен

В Днепропетровском художественном музее откроют выставку живописи карантинных времен

Персональная выставка Анатолия Менькова «Диалог, которого не было…» будет торжественно открыта 21 июля в 16 часов.

В рамках новой выставки будет представлено две серии новых работ художника – «Метафизика» и «Диалог, которого не было…», которая и дала название новой экспозиции. Эти картины были созданы живописцем за последние два года. Их объединяет, прежде всего, то, что они были созданы в период всемирной пандемии. Настроением от переживаемой миром и страной эпохи и пронизаны эти полотна.

О них, художнике и новой выставке в Художественном музее рассказывают следующее:

«Поштовхом для реалізації цього проекту стали обмеження звичного способу життя під час карантину, а творча енергія художника мала знайти вихід у мистецький простір. Широка гамма внутрішніх відчуттів та переживань митця у непростий для всього людства час, знайшла цей вихід у вигляді творів абстрактного живопису. І це несподівано, адже Анатолій відомий як художник-графік, дизайнер.

У серіях абстрактних робіт художник знов впевнено проявляє свою індивідуальність, відмінно володіючи авторською технікою й одночасно поєднуючи властиве його живопису колористичне багатство. Абстрактне мистецтво сьогодні актуальне, своєрідне, але й водночас дискусійне. Абстракція привертає увагу своєю неповторністю. А ще, на думку дослідників цього напряму образотворчого мистецтва, використовує базові елементи візуальної мови, тобто колір, форму та лінію, а головними якостями абстракції є експресія, текстура, композиція та процес її створення».

Всех посетителей в музее призывают соблюдать карантинные требования и нормы. Выставка будет экспонироваться по 15 сентября.
Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (13)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (12)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (6)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет «Китайской стене» на Победе

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте