Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 08 липня 2025
00:35

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Криворожский пауэрлифтер установил новый рекорд Украины

Криворожский пауэрлифтер установил новый рекорд Украины

Криворожанин Роман Красницкий установил рекорд Украины, сумев за одну минуту присесть 52 раза со штангой весом 80 килограммов.

В субботу, 3 апреля, пауэрлифтер из Кривого Рога установил рекорд «Наибольшее количество приседаний со штангой за 60 секунд».

«Криворожанин Роман Красницкий установил рекорд Украины! Он присел 52 раза со штангой весом 80 кг за 60 секунд. Рады быть причастны к этому событию, потому что помогли Роману попасть в Книгу Рекордов Украины. Готовимся к рекорду Гиннеса!», — написал на своей Facebook-странице депутат Криворожского горсовета Олег Подкопаев.

Достижение криворожского спортсмена зафиксировала член Национального реестра Рекордов Украины Лана Ветрова. Она также добавила, что на сегодня в этой дисциплине Роману нет равных в мире, а предыдущий рекорд принадлежал белорусу Дмитрию Осипчикову, который присел с 80-киллагромовой штангой 48 раз за одну минуту.


Gorod.dp.ua на Facebook.


1  (05.04.21 08:46): Эмм.. Мощный лифтёр?) Відповісти | З цитатою
Риелтор  (05.04.21 08:19): Молодец! Только долго этим видом спорта нельзя заниматься. Суставы умирают. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
геращенка  (05.04.21 07:34): Ещё одна победа в нашем маленьком импровизированном Сомали, будем погордимся:))) Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (16)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (11)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (10)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (8)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (7)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (5)

•  У Дніпрі некероване авто врізалося в трамвай на Кайдацькому мосту (4)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
млн евро на нові тролейбуси витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті