Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 11 мая 2025
18:43

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Прикарпатці знайомляться з промисловістю Дніпропетровщини

З дводенним робочим візитом на Дніпропетровщину прибула делегація з Івано-Франківської області. У поїздці по регіону гостей супроводжували голова обласної ради Микола Швець, депутати обласної ради, представники бізнесових структур.

Івано-франківці відвідали підприємство “Юні пласт”, яке є лідером виробництва пластикових упаковок в Україні, ознайомилися з технологією виготовлення пластикових пляшок, котрі використовують більшість провідних вітчизняних підприємств, що спеціалізуються на виробництві мінеральної води та соків.

Гості також побували на підприємстві “Ерлан”, яке виготовляє соки під торговельною маркою “Біола”. На заводі використовуються новітні технології, за якими працюють лише декілька підприємств у Європі. При цьому два таких підприємства розташовані на території Дніпропетровщини.

Представники прикарпатського регіону зацікавилися побаченим, оскільки на Дніпропетровських заводах по виробництву соків використовуються окремі види фруктів, завезені із західних регіонів України. При нинішньому рівні зайнятості і при наявності надходження певних інвестицій відкриття аналогічного підприємства на Івано-Франківщині вирішило б ряд соціальних і економічних проблем регіону. Члени делегації обговорили з представниками бізнесових кіл шляхи подальшої співпраці та реалізацію спільних проектів.
Gorod.dp.ua на Facebook.


а  (19.05.06 22:34): хуже ваших соков нечево нету. Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі з палацу «Метеор» розкрадають металеві конструкції (17)

•  У Дніпрі над Слобожанським проспектом починають будувати надземний перехід (16)

•  Коломойському продовжили запобіжний захід у справі про замовне вбивство (14)

•  Українці різко скоротили купівлю доларів у банках (10)

•  На Дніпропетровщині створять ще 10 сучасних майстерень у профтехах та коледжах (8)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (6)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (6)

•  Штраф до 1700 грн чекає на порушників торгівлі «з рук» у Дніпрі (5)

•  У Дніпрі поліцейські встановили підлітків, які влаштували небезпечні «розваги» на електропотязі (5)

•  У Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького трамвай №12 протаранив три автівки: рух електротранспорту заблокований (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
евро стоимость одного современного трамвая

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте