З початку квітня на Дніпропетровщині затримали 748 браконьєрів, які порушували правила риболовлі під час нересту. «Чорні рибалки» завдали державі збитків на 178 тис грн.
З початку квітня на Дніпропетровщині триває нерест. У цей час на водоймах області діють обмеження. Не можна ловити рибу з човна, сітками і косинками, заборонено використовувати електролови. Можна рибалити тільки з берега у світлий час доби однією вудкою на один гачок. Загальна вага вилову не має перевищувати 3 кг. Порушників чекає покарання – від штрафу до кримінальної відповідальності.
Загалом під час нересту інспектори вилучили понад 1,6 тис кг риби. Конфіскували більше 550 заборонених знарядь лову, зокрема, сіток та електровудок.
Повідомити про порушення правил риболовлі під час нересту можна на гарячу лінію Дніпропетровського рибоохоронного патруля: (096)-400-02-50.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |