Днепр » Новости города и региона
вс, 22 сентября 2019
09:26

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Масовий футбол: шоста зірка України

Масовий футбол: шоста зірка України
Федерація футболу України здобула чергову категорію − шість зірок − у рамках Хартії масового футболу УЄФА. Рішення про присвоєння чергового ступеня затверджене 12 травня на засіданні Виконкому Європейського футбольного союзу в Бухаресті.

Основні критерії

Таким чином УЄФА задовольнив заявки семи країн про надання їм шестизіркового статусу. Разом із Україною до цього кола увійшли Англія, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Шотландія та Фінляндія. Кожна з цих держав відповідає трьом основним критеріям оцінки стану в масовому футболі − «інвестування в інфраструктуру», «запровадження освітніх програм» та «ініціативи з розвитку виду за участю урядових установ». Зокрема, УЄФА дуже зацікавив досвід України в організації та проведенні курсів для вчителів фізкультури загальноосвітніх шкіл.

Важливий чинник

За словами президента ФФУ Григорія Суркіса, визнання з боку УЄФА є яскравим свідченням тієї уваги, яка приділяється в Україні масовому футболу. «Масовий і дитячо-юнацький футбол є основою футбольної піраміди, − прокоментував рішення Виконкому УЄФА керманич національної асоціації. − Метою зусиль, спрямованих на його розвиток, є виявлення й відбір талановитої молоді для майбутньої підготовки та участі у футболі професійному. Це дуже важливий чинник футбольного процесу, особливо на нинішньому етапі, коли до України прикуто увагу світової громадськості напередодні Євро-2012».

Максимум − сім зірок

Отже, зусилля ФФУ з розвитку масового футболу забезпечили нашій державі заслужене місце серед провідних футбольних країн Старого Світу. Нагадаємо, що Україна першою на пострадянському просторі здобула статус «п’ять зірок» у рамках Хартії масового футболу (після бухарестського Виконкому цю категорію мають Молдова, Північна Ірландія, Уельс і Швейцарія). Максимальна оцінка, передбачена нею, − сім зірок. Наразі найвищого балу не удостоєна жодна країна. Хартія об’єднує 40 національних асоціацій-членів УЄФА.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Кто выиграл этот спор? Его выиграл только Днепр и никто больше. Город, который я так люблю. Или держался я за свое кресло? Никогда. Я готов оставить его в любой момент. Например, в тот день, когда в городе появится аэропорт. Потому что Днепр хочет летать, а ему обрезали крылья.
Борис Филатов.

Источник
Цифра:
35 326
малышей посещают детские сады Днепра в 2019 году.

Источник
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте