Днепр » Новости города и региона
чт, 19 сентября 2019
22:13

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепровском Доме искусств откроют выставку ко Дню города

В Днепровском Доме искусств откроют выставку ко Дню города

Завтра, 11-го сентября, Дом искусств открывает новый сезон специальной выставкой к предстоящему Дню рождения города.

Эта выставка «Художник и город» в рамках проекта «Объединенные Днепром» станет объединенным подарком художников и народных мастеров города к его дню рождения. О предстоящей выставке директор Дома искусств Валентина Владимировна Слобода сообщает следующее:

«Шановні друзі! Ще наші пращури вважали золоту і щедру на врожай осінь початком нового щасливого року. І в цьому є сенс: адже лагідні сонячні промені, перші дотики прохолодного повітря і жовте кружляюче листя кличуть до роботи, надихаючи на нові творчі здобутки.

Розпочав свій черговий сезон і Дніпровський Будинок мистецтв - унікальний сіті-арт-простір, де практично щодня відбуваються різноманітні зустрічі, презентації , виставки, вистави, літературно-поетичне, музичне спілкування, концерти, кіновітальня, майстер-класи, залучення до інформаційно наповненого спілкування молоді. Колектив Будинку мистецтв прагне, щоб кожний захід був креативним, гармонійним, різноманітним та світоглядницько наповненим.

За вашими відгуками, наші шановні друзі, які ви залишаєте, побувавши в Будинку мистецтв, ми відчуваємо вашу підтримку і спільне прагнення пізнати більше.

Тож, чимало цікавого та неповторного чекає всіх відвідувачів Дніпровського Будинку мистецтв і в цьому, новому мистецькому сезоні.

І починаємо ми з цікавої творчоі подіі - відкриття виставки «Художник і місто», в експозиції якої представлені близько 100 полотен майстрів пензля. Ця виставка експонується у рамках постійнодіючого мистецького проекту Будинку мистецтв «Поєднані Дніпром».

Запрошуємо вас вже 11 вересня, в середу, о 14.30 до нас - на відкриття виставки, де ви познайомитесь з світоглядом відомих і молодих художників із Дніпра, Одеси, Харкова, Кам’янського, Підгороднього».

Вход на выставку – свободный.Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Частный бизнес - это не только перспективы сотрудничества, но и средства в местный бюджет, новые рабочие места, развитие сельского хозяйства
Глеб Пригунов.

Источник
Цифра:
7
лет, за такой срок планируют заменить все тополя в Днепре

Источник
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте