Днепр » Новости города и региона
вс, 15 сентября 2019
12:40

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Дмитрий Михайленко рассказал о главных задачах СК «Днепр-1» в межсезонье

Дмитрий Михайленко рассказал о главных задачах СК «Днепр-1» в межсезонье

После первого контрольного матча СК с «Зарей» главный тренер клуба Дмитрий Михайленко рассказал о состоянии и планах команды в межсезонье.

Городской сайт уже сообщал, что эта игра вчера завершилась вничью 1:1.

После финального свистка Дмитрий Михайленко рассказал официальному сайту клуба https://scdnipro1.com.ua/ о планах.

— Дмитро Станіславович, перший спаринг ваші підопічні проводили проти суперника, якого нещодавно очолив наш земляк Віктор Скрипник. Перед грою ви багато спілкувалися. Що обговорювали, і на вашу думку, що надасть українському футболу прихід такого фахівця з європейським досвідом?

— Розмовляли про все: за життя, о справах. Давно ми не бачилися, а в основному спілкувалися по телефону останнім часом. Звичайно, його прихід додасть цікавості чемпіонату України, нових тренерських ідей, адже Віктор Скрипник попрацював на рівні Бундесліги, і буде дуже цікаво подивитися на його команду в чемпіонаті УПЛ.

— Ну, а як виглядала сьогодні ваша команда на тлі такого серйозного суперника, як «Зоря»?

– Дійсно, ми грали проти дуже хорошої команди, яка буде боротися за медалі, при чому, можливо, навіть не за бронзові. Наша команда важко витримувала темп гри, особливо у першому таймі, поки суперник був свіжим. Важко ми реагували на відкривання, нам треба додавати і в роботі з м’ячем, і в швидкості руху та мисленні. Все це кидалося в очі. Але на це є і об’єктивні причини, адже Перша ліга, звичайно, відрізняється від УПЛ. Мені важко говорити про середній рівень Прем’єр – ліги, але команда «Зоря» сьогодні нам показала, в чому є наші проблеми – це якість єдиноборств та швидкість ведення гри, а це і рух, і виконання технічних прийомів.

— Сьогодні на полі було кілька потенційних новачків, що зараз знаходяться на оглядинах. Яке вони справили на вас враження, тим більш, що один з них як раз відзначився голом?

— Зараз, поки що, зарано про щось казати. Ми дивимося на них і по тренуваннях, а по сьогоднішній грі не думаю, що комусь було легко, і когось треба виділяти або критикувати. Просто ми зараз сприймаємо цю інформацію: дивимося, як вони витримують темп, правильно думають, приймають правильні рішення у такому темпі, тому що, дійсно, всім складно, особливо хлопцям, у яких не було ще досвіду гри проти команд такого рівня, і це все, звичайно, важко, тому зараз ми просто збираємо по ним інформацію. Висновки ж робити поки що передчасно.

— І все ж таки, робота на трансферному ринку триває. Які позиції потребують підсилення у першу чергу?

— Нам треба підсилити у першу чергу лінію захисту. Ми бачимо, що нам важко буде домінувати і володіти перевагою, і сьогоднішній матч це показав. Тому для нас головним зараз бути переконаними в міцності оборони, у впевненості, що ми не будемо провалюватися, так що у першу чергу нам треба зміцнити позиції в захисті. Якщо конкретно, то ми шукаємо півзахисника оборонного плану, центрального і флангового захисників.

Gorod.dp.ua на Facebook.


житель  (25.06.19 13:34): Пока есть такие беспринципные тренера, как Михайленко, гешефты Коломойского будут жить... Только вот не факт, что с Михайленко не поступят так же, как с Рамосом... помни это Михайленко... Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Люди, которые работают в игорном бизнесе, привыкли считать, что они как бы над законом
Руслан Мороз.

Источник
Цифра:
15
миллиардов гривен необходимо чтобы восстановить все зеленые зоны Днепра

Источник
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте