Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 09 червня 2026
00:57

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Мошенники атакуют клиентов интернет-провайдера «Фрегат», используя фейковый сайт

Мошенники атакуют клиентов интернет-провайдера «Фрегат», используя фейковый сайт

Пользователям интернет-провайдера «Фрегат» стоит проявлять особую бдительность: в сети активизировались мошенники. Чтобы выманивать персональные данные они используют фейковый сайт, дизайн которого выполнен в стиле банка.

Чтобы заполучить нужную информацию о клиентах компании, мошенники идут на хитрость. Об этом сообщает Информатор, ссылаясь на официальную страницу интернет-провайдера «Фрегат» в Facebook.

«В сети интернет участилось появление фишинговых сайтов, маскирующихся под интернет-провайдера «Фрегат». Под предлогом прохождения опросов или каких либо других действий пользователя за поощрительные призы, выманивают данные банковских карт, контактные и адресные данные, денежные средства в счет доставки приза, а так же любую другую персональную информацию», — предупредила администрация компании на своей странице в социальной сети.

Руководство «Фрегат» также подчеркивает, что информация о всех розыгрышах и конкурсах публикуются исключительно на официальном сайте и на официальной странице в Facebook.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (12)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (8)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (8)

•  У Дніпрі на проспекті Яворницького група підлітків жорстоко побила жінку: розшукують свідків (6)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (5)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (4)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  У Дніпрі на Новому мості Nissan врізався у Volkswagen після того, як його протаранив Renault: відео моменту (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  Ботсад Дніпра постраждав від юних вандалів (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
років Придніпровській ТЕС

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті