Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 07 липня 2025
04:09

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Україна допомагає Росії продавати крадене вугілля Донбасу

Україна допомагає Росії продавати крадене вугілля Донбасу

З середини жовтня РФ почала експортні продажі вугілля, видобутого в зоні АТО, транзитом через територію України до Польщі.

Про це ЕП повідомило джерело на ринку.

Протягом другої декади жовтня по цій схемі з території Росії до Польщі було поставлено 45 вагонів з вугіллям (більше 3 тис т антрациту).

Так, пунктом відправлення вантажу є залізнична станція «Несветай» (м. Новошахтинськ, РФ), з якої вагони потрапляють на прикордонну залізничну станцію «Соловей» (Білгородська обл., РФ) і в'їжджають на територію України через станцію «Тополі» (Харківська обл.). Надалі ці ж вагони в'їжджали з України на територію Польщі через прикордонний перехід «Ізов-Хрубешов».

Цю інформацію підтверджують дані РЖД.

З них видно, що вагони з антрацитом зі станції «Несветай» в'їжджають в Україну через прикордонний перехід «Соловей» - «Тополі». Кінцевим пунктом призначення цього вантажу є станція «Ізов» (Польща).

Російський Новошахтинськ - місто із законсервованою гірничодобувною промисловістю. Остання шахта тут була закрита більше п'яти років тому. У 25 км від Новошахтинська знаходиться КПП «Должанський» (Луганська обл.), через який здійснюється вивезення вугілля з зони АТО в РФ.

Як повідомляла раніше Ліга, Новошахтинськ є одним з пунктів прийому краденого донбаського вугілля.

Про початок поставок краденого українського вугілля в Польщу стало відомо в перших числах жовтня. На той момент ці операції здійснювалися через територію Білорусі.


Gorod.dp.ua на Facebook.


Домохозяйка  (02.11.17 10:46): Ого! Відповісти | З цитатою
Иван  (02.11.17 02:56): Ха ха ха, слов нет, и в Липецке Рошен тоже продолжает работать.
Все в шиколаде кроме Семёна
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (14)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (12)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (10)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (7)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (6)

•  З 1 липня стандарт напруги 230 вольт замість 220 вольт: що це означає та чи є ризики (4)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті