|«« | «« | »» | »»| |
У Дніпрі відбулися флешмоби до Всесвітнього дня вишиванки. На площі перед ДніпроОДА ентузіасти виклали карту України з притаманних різним регіонам орнаментів, а центральним проспектом Яворницького пройшов «Марш вишиванок».
На площі перед ДніпроОДА учасники флешмобу складали «вишивану» карту України. У кожної області – свій унікальний орнамент.
Флешмоб пройшов під гаслом «Вишивана моя Україна».
«Ми склали «пазл», де кожна частина уособлює область України зі своїм орнаментом, традиціями та поглядами, які віками передавалися з покоління в покоління. Попри те, що у нас різні вишиванки – ми єдина велика нація», - наголосив голова ГО «Майдан-Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко.
«Ідея флешмобу – показати: незважаючи, що ми в деяких моментах різні, у нас є чинник, який завжди об’єднує українців. Це наш «генетичний код» – вишиванка», - зазначила член правління ГО «Майдан-Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар.
«Це єдина і неподільна Україна, яка ніколи не буде розділена», - вважає учасниця флешмобу Людмила Сафригіна.
Біля історичного музею студенти ДНУ ім..О.Гончара в нестандартний спосіб відзначили день Історичного факультету. Вони поклали квіти до могили Д.І.Яворницького та пройшли «Маршем вишиванок» в історичних та незвичних костюмах.
«Для мене вишиванка - елемент приналежності до нашого народу. Я вдягаю її на урочисті та святкові дні на кшталт сьогоднішнього», - розповіла учасниця студентського маршу вишиванок Вікторія Фролова.
«Країна, яка не знає своєї історії, не має майбутнього. Тому дуже дякуємо студентам за пропагування нестандартних свят. Крім того, студентство може показати свою громадську позицію, національну приналежність, а в сьогоднішніх умовах це вкрай важливо», - вважає начальник відділу науки і вищої освіти департаменту освіти і науки ДніпроОДА Ірина Шумік.
День вишиванки – незвичне та нестандартне свято. До нього долучилися й мешканці міста та області.
Робочий процес у вишиванках. На роботу вишиванки вдягнули керівники управлінь ДніпроОДА, радники губернатора та перший заступник очільника області.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |