Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 30 червня 2025
23:20

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Як ефективно керувати містом чи областю. Розмірковували учні старших класів та студенти

Як ефективно керувати містом чи областю. Розмірковували учні старших класів та студенти

Україна проходить процес децентралізації, а наш регіон - загальнонаціональний лідер з проведення реформування. Після успішного реформування територіями та громадами будуть управляти органи місцевого самоврядування.

Аби підтримати імідж органів місцевого самоврядування, підвищити рівень правового виховання та свідомості молоді обласна рада провела конкурс творів серед молоді, регіону, який приурочили Дню місцевого самоврядування.

У трійці його переможців - Микола Буланий (студент ДНУ), Максим Романов (держуніверситет внутрішніх справ), Ганна Аюбханова (учениця Нікопольської СШ №4).

Всього ж перемогу отримали 9 молодих людей. Серед них учні та студенти Малої академії наук, національного гірничого університету, залізничного транспорту.

«Саме на молодому поколінню лежить величезна відповідальність за майбутнє держави та регіону. Наше завдання – сформувати управлінців нового покоління – європейських українців, які б повели державу у новому напрямку. Участь у таких конкурсах дозволить сформувати у молоді активну громадянську позицію, нове бачення роботи органів місцевого самоврядування», - підсумував голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.




Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (10)

•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (8)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (8)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (7)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (5)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
євро вартість одного сучасного трамвая

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті