Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 07 июня 2025
20:15

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Євген Коноплянка: «Життя на цьому не зупиняється. Є ще дві гри попереду»

Євген Коноплянка: «Життя на цьому не зупиняється. Є ще дві гри попереду»

Півзахисник національної збірної команди України Євген Коноплянка підбив підсумки першого матчу «синьо-жовтих» на Євро-2016 проти збірної Німеччини.

– Женя, яку оцінку ти б дав першій грі вашої команди на Євро?

– Враховуючи той факт, що ми програли – погану.

– Складалось враження, що план України працював, але дві помилки призвели до того, що ви не отримали результат, на якій шукали. Що ти можеш сказати про це? Чому так сталося?

– Я погоджуюсь з Вами. Ми не були достатньо зосередженими. Якби ми не пропустили в той проміжок часу, хто знає, як би матч закінчився. Але все в порядку, ми повинні зробити висновки та дивитися вперед, а не бути розчарованими.

– Команда мала багато шансів у матчі проти чемпіонів світу в першій половині грі, але не зуміла реалізувати їх. Чому так відбулось?

– Це футбол, Ви ж знаєте. Нам не пощастило і ми не реалізували свої можливості. Футболіст нашої збірної не зміг вибити м’яч. У нас також були шанси, але ми їх не реалізували. Це стосується і мене також. Але життя на цьому не зупиняється. Ми дивимося вперед. Є ще дві гри попереду, і ми будемо намагатися здобути позитивний результат в них.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Dnepr-75  (13.06.16 15:24): Ошибка-твое присутствие во Франции! Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (15)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (9)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (6)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (5)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (4)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)

•  Більшість працівників в Україні регулярно використовують ШІ в роботі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
лет со дня рождения Владимира Васильевича Самодриги – выдающегося архитектора, чьи здания известны каждому жителю Днепра

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте