Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 30 червня 2025
18:09

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Жители села Василевка перекрывали трассу

Жители села Василевка перекрывали трассу

Жители перекрыли Запорожскую трассу. Говорят, так в День защиты детей защищали их от власти.

Депутаты решили оставить без десятого и одиннадцатого классов единственную в населенном пункте школу. Уже осенью ученики будут ездить на уроки в райцентр – Соленое.

Против как сами дети, так и их родители. На акции протеста побывали «Детали».

Gorod.dp.ua на Facebook.


Все_правильно  (02.06.16 11:08): А кто вас заставлял обьединяться в громаду в Солоне? Не обьединялись - был бы свой сельсовет, а так - что сказать - раньше нужно было выходить. Когда ваш голова за взятку тянул вас в громаду - вы молчали, а теперь когда уже он смылся - то заговорили. Думать надо раньше было. Демократия - это когда ты отвечаешь за последствия своих решений. Она расчитана на сознательных граждан, а вы небось как и большинство изберателей подумали что "я не интересуюсь политикой". Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (11)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (10)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (8)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (5)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (4)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті