Днепр » Gorod`ской дозор
Вт, 20 августа 2019
08:15

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

Anton Antonenko


11 июня 2019, 10:09

Свавілля на маршруті № 57

Доброго дня. Маю намір звернути увагу на неприпустимі речі.
На перетині вул. Калинової та Петра Калнишевського напроти Будинку культури знаходиться кінцева зупинка маршруту № 57. Шлях автівок даного маршруту легко відслідити по GPS на сайті gortrans.com.ua.
Кожний вівторок та четвер (в інші дні не буду стверджувати) одна із автівок маршруту 57 (кожного разу це різні автівки, але з маршруту 57) знімає табличку та прямує, не звертаючи увагу на величезну чергу до Будинку культури, де забирає співробітників ОДА (що це співробітники ОДА розповідають самі водії). Також автівки маршруту 57 та 31 можливо побачити біля будівлі ОДА перед початком робочого дня та по закінченні.
Неодноразові звернення за телефоном 068 923 74 09 (який зазначено як спосіб зв’язку та для можливості скаржитися) не допомогли зупинити це свавілля.Последний раз редактировалось: 11.06.2019 10:10
Просмотров: 106
Все записи автора | << | >>

Taksist  (25.06.19 12:37): И что ??? Автобусы находятся в частной собственности, скорее всего арендованы для перевозки людей в определенное время с определенного места. Как только водитель снял табличку с маршрутом ( да хоть и не снимая ), и не имея пассажиров в салоне, он имеет право ехать куда ему хочется и на какой угодно срок. Не хотите зависеть от общественного транспорта - купите себе личный, а не нойте. Ответить | С цитатой
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

Мой gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте