Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
вс, 14 июля 2024
19:18

Віджа. Потойбічний вимір

Посмотреть афишу: Віджа. Потойбічний вимір Хоррор / Ужасы

he 100 Candles Game: The Last Possession
Аргентина, Нова Зеландія, 2023, 🕓 73 min


Реж.: Андрес Боргі, Карлос Гойтія, Гільєрмо Локарт
✩✩✩: Бретт ДельБуоно, Магі Браві, Кірен Бью, Агустін Ольчезе, Начо Франкавія, Хосефіна Інес Фаріна, Хустіна Себальос, Чжон Лі

У старому маєтку збираються блогери, які прагнуть створити цікавий контент. Саме у цьому будинку якось зникла жінка, яку охрестили «чорна графиня». Це сталося після проведення певного ритуалу. Передбачалося, що вона встановить зв'язок із потойбічним світом. Друзі викликатимуть її дух, але мимоволі впустять до нашого світу сили, які не мали б тут знаходитись. Мить тому життя здавалося чимось природнім та зрозумілим. А тепер за право просто жити кожному з них доведеться боротися. Аби вийти звідси живим, доведеться докласти неймовірних зусиль.

Фільм жахів «Віджа. Потойбічний вимір» знято у співпраці творчих команд з Нової Зеландії та Аргентини. Режисурою опікувалися одразу троє – Карлос Гойтія, Гільєрмо Локарт та Андрес Боргі. Кожен має досвід у створенні жахів та трилерів. Сценарій належить Каміло Заффорі. Він народився у Аргентині, а нині живе та працює у Іспанії. Це четвертий повнометражний фільм у його кар’єрі.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте