Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
вс, 14 июля 2024
20:27

Лессі проти викрадачів собак

Посмотреть афишу: Лессі проти викрадачів собак Для всей семьи, Комедия, Приключения

Lassie - A New Adventure
Німеччина, 2023, 🕓 92 min


Реж.: Ханно Олдердіссен
✩✩✩: Ніко Марішка, Анна Люсіа Гуалано, Пелле Стакен, Аннета Фрір, Юстус фон Донан'ї

Хлопчик Фло (Ніко Марішка) вже не раз переконувався у тому, наскільки його собака Лессі розумна та кмітлива. Тож коли влітку батьки запропонували відпочинок, куди не можна буде вирушити разом із собакою, Фло відмовився. І поки батьки відпочивають, він поїхав погостювати до своєї тітки у заміський будинок. Тітка хоче, аби він потоваришував із її прийомними дітьми сиротами Клео (Анна Люсія Гуалано) та Анрі (Пелле Стакен). Місцевістю, де вони нині живуть, прокочується хвиля дивних злочинів. Хтось викрадає породистих собак. Настав час покласти цьому край і ніхто не зможе вислідкувати злочинців краще, ніж Лессі.

Сімейний пригодницький фільм «Лессі проти викрадачів собак» є продовженням фільму про Лессі, що вийшов у 2020 році. Він був рімейком найпершої екранізації книги про собаку породи коллі. Власне книга про Лессі лише одна, видана у 1939 році. Вона призвела до появи 12 повнометражних фільмів та 15 проектів для телебачення, серед яких телевізійні та мультсеріали.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте