Днепр » Афиша
пт, 20 сентября 2019
10:24

Участь у виставково-ярмаркових заходах з максимальною ефективністю

Участь у виставково-ярмаркових заходах з максимальною ефективністю

Семинар

Запрошуємо представників виробничих і переробних підприємств Дніпропетровщини та сусідніх регіонів до участі у тренінгу «Участь у виставково-ярмаркових заходах з максимальною ефективністю», що відбудеться 6 серпня 2019р. у Дніпрі в приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати (вул. Шевченка, 4).

Тренінг покликаний сформувати у представників українського малого та середнього бізнесу розуміння міжнародної виставкової діяльності - як ефективної форми ділової комунікації; ознайомити їх з керівними принципами й етапами підготовки до участі у міжнародних виставково-ярмаркових заходах, та, власне, участі у них; навчити підприємців визначати сильні сторони свого продукту, цільову аудиторію покупців, аналізувати конкурентне середовище тощо.

Організатори навчання - Проект International Trade Centre Ukraine (ІТС) «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» (http://tradeproject.com.ua/ua/) та Дніпропетровська Торгово-промислова Палата.

Завдяки фінансуванню Посольства Швеції в Україні участь у тренінгу для українських МСБ є безкоштовною за умови попередньої реєстрації шляхом заповнення короткої форми https://bit.ly/2YUShXa

Детальна програма тренінгу доступна за посиланням: https://bit.ly/2XOSnOZ

https://www.facebook.com/events/466945427204242/


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте